KONST / Litografier / Färglitografi 12847154
nr 1284 7154
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/180. Motivet: 76x56,5 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:11:06
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér